facebook twitter linkedin

Kullanım Şartları

Bu web sitesi sadece bilgi amaçlı olarak ve ticari olmayan kullanım için hazırlanmıştır.

Bu web sitesi bazı ticari markalar, patentler, logolar ve diğer mülkiyet hakları referanslarını içerir ("Fikri Mülkiyet"). Tüm bu Fikri mülkiyetler Yardımcılar Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. ve / veya diğer sahiplerin kendi mallarıdır. Yardımcılar Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. bu web sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve doğru olmasını sağlamak için çaba göstermektedir. Bu web sitesini tarama ve kullanma sadece kendi tasarrufunuzda olup, bu web sitesi mevcut hali ile olduğu gibi yayınlanmıştır.

Bu web sitesinin kullanımı ayrıca, bize ilettiğiniz kişisel bilgilerin tarafımızda tutlabileceğini ifade eden Gizlilik Politikası'nın kabul edildiğini göstermektedir. Herhangi bir üçüncü taraf bağlantılı web sitesinin kendi gizlilik politikaları olabilir.

Yardımcılar Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. önceden bildirimde bulunmaksızın, kendi gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.
Sizin bu web sitesini kullanmanız, yukarıdaki hususlarda, gerek bireysel ve gerek ise işçisi veya çalışanı olduğunuz işveren için kanuni onayınız olduğunu ifade etmektedir.